Zaloguj się

Przyjmowanie cookies (ciasteczek) musi być włączone w Twojej przeglądarcePomoc z Przyjmowanie cookies (ciasteczek) musi być włączone w Twojej przeglądarce
Niektóre kursy dostępne są dla użytkowników zalogowanych jako goście.

Czy jesteś w tym serwisie po raz pierwszy?

Witaj!

Aby otrzymać pełny dostęp do kursów, musisz stworzyć konto w tym serwisie. Konto w systemie mogą założyć tylko użytkownicy, którzy posiadają konta pocztowe w domenie student.ukw.edu.pl lub ukw.edu.pl. 

Uwaga, jeżeli nie posiadasz konta pocztowego w ww. domenie, wejdź na stronę: https://di.ukw.edu.pl/gen/wnioski/ i wypełnij wniosek on-line. Konto pocztowe zostanie utworzone w ciągu kilku dni.

Każdy z kursów może wymagać podania jednorazowego "klucza dostępu do kursu", który będzie potrzebny tylko przy zapisywaniu się na kurs.

Oto kroki, które musisz wykonać:

  1. Wypełnij formularz Nowe konto swoimi danymi.
  2. Po chwili na podany przez Ciebie adres zostanie wysłany e-mail. Mail jest wysyłany automatycznie, może on jednak trafić do użytkownika z krótkim opóźnieniem (ok. 5 minut).
  3. Otwórz wiadomość i kliknij zawarty tam link.
  4. Twoje konto zostanie potwierdzone i będziesz mógł się zalogować.
  5. Wybierz kurs, w którym chcesz wziąć udział.
  6. Jeżeli zostaniesz poproszony(a) o podanie "klucza dostępu do kursu" - wpisz otrzymany od prowadzącego klucz. W ten sposób zapiszesz się na kurs.
  7. Od tego momentu będziesz mieć dostęp do kursu. Aby zalogować się i uzyskać dostęp do kursów, na które się zapisałeś, konieczne będzie tylko wpisanie Twojej nazwy użytkownika i hasła (w formularzu na tej stronie).
  8. Jeśli nie możesz zalogować się do systemu lub jeśli masz inny problem związany z korzystaniem z systemu Moodle, wyślij maila z krótkim opisem problemu na adres: webmaster@ukw.edu.pl.